KONTAKTY - Tzb-energ

Go to content

Main menu:

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH SDRUŽENÍ TZB ENERG

Jsme "Sdružení techniků a inženýrů ve stavebnictví a energetice". Poskytujeme odborné a komplexní služby od diagnostiky budov a měrění termokamerou, přes vystavení průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), až po vypracování energetického auditu a poradenství v SBToolCZ. Nabízíme také podporu a poradenství v úsporách energii a v oblasti alternativních zdrojů. Dále navrhujeme projekty staveb včetně  architektonického návrhu a  provádíme také stavební dozor. Zpracováváme projekty MaR a na přání  zákazníka pak můžeme zajistíme i konečnou realizaci navrženého projektu. Při finálních realizacích spolupracujeme vždy s prověřenými dodavateli, kteří odvádějí kvalitní práci.
Jsme zapsáni v oficiálním seznamu PORADCŮ METODIKY SBTool cz. SBToolCZ je národní český certifikační nástroj pro uřčování úrovně kvality budov, a to v souladu s principy udržitelné výstavby. Proces certifikace byl představen a uveden do provozu na mezinárodní konferenci CESB10 v červnu  2010.

              Sdružení techniků a inženýrů
               ve stavebnictví a energetice


                    e-mail:   tzb-energ@seznam.cz

                       telefon: +420 608 641 129
                       
telefon: +420 775 733 207
                       telefon: +420 777 214 916

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
PRO SLEVOVÉ AKCE

          
        
Vyplňte prosím níže uvedený registrační formulář
        
a odešlete jej. Následně obdržíte potvrzující e-mail o registraci.
        V případě nejasností volejte na:
       +420 608 641 129, +420 777 214 916
        Děkujeme Vám tímto za zájem o naší službu.
        Kolektiv TZB-energ.


Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

TZB, MĚŘĚNÍ TERMOKAMEROU, TERMOVIZE, DIAGNOSTIKA BUDOV, ENERGETICKÝ AUDIT BUDOV, EA, PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY, PENB, SBTOOLCZ, USPORY ENERGIE, FOTOVOLTAIKA, OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE, ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ, ZELENÁ ÚSPORÁM, INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ BUDOV, NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY, ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH, PROJEKTY STAVEB A ZATEPLENÍ

 
Search
Back to content | Back to main menu